Rėminės stalo kojos

Šiais laikais įsirenginėjantys naujus namus ar darantys remontą, keičiantys baldus, turi labai daug pasirinkimo galimybių, kadangi rinkoje, konkrečiai kalbant apie baldų rinką, asortimentas tiek identiškų, tiek alternatyvių prekių yra labai platus.

Stalas. Tikriausiai nesuklystume pasakę, kad šis baldas yra visuose namuose, biuruose, maitinimo įstaigose, bibliotekose ir daugelyje kitų vietų. Pagrindinės stalo dalys yra stalviršis ir kojos. Ypatingas dėmesys atkreiptinas į kojas, kadangi jos yra tarsi stalo laikančioji konstrukcija ir turi būti tvirtos bei kokybiškos, jei norime ilgai naudotis baldu. Rinkoje stalo kojų pasirinkimas labai platus: nuo žemų iki aukštų, nuo plonų iki storų, tiesių ir lenktų, pagamintų iš medžio, plieno ar kitų medžiagų. Mums įprasta, kad stalas dažniausiai turi keturias kojas. Kai kurie stalai, pavyzdžiui, naudojami maitinimo įstaigose, turi vieną tvirtą stalo koją, vadinamą stalo baze. „Mersio prekyba“ siūlo rėminių stalo kojų pasirinkimą.

Rėminių stalo kojų sandara ir paskirtis

Rėminės stalo kojos, kaip matyti iš pavadinimo, sudaro rėmą. Tokia stalo koja yra sudaryta dažniausiai iš keturių statinių (kartais iš trijų, jei apačioje nėra pagrindo), kurio du šoniniai statiniai yra stalo kojos, o viršutinis ir apatinis statiniai jungia šoninius ir sudaro keturkampį rėmą.

Rėminės stalo kojos tinka bet kokiems stalams, tačiau didžiausią paklausą jos turi mažose patalpose, kur stalas yra išskleidžiamas. Tokiu atveju rėminė stalo koja yra labai praktiškas sprendimas.

Rėminės stalo kojos gali būti kelių išmatavimų, todėl pasirinksite Jums tinkamiausią. Standartiškai šių stalo kojų aukštis yra 71 cm, o plotis – 60 cm. Jei reikalingi kitokie išmatavimai, rėmines stalo kojas galima pagaminti pagal individualų užsakymą.

Galimi „Mersio prekybos“ siūlomų rėminių stalo kojų spalvų pasirinkimai: metalica, t. y. pilka blizganti, alu, t. y. pilka matinė, sendinto vario spalva, juoda matinė arba balta (už šią spalvą reikia primokėti papildomai ir baltos spalvos stalo bazių gamyba paprastai trunka ilgiau). Stalo bazės dažytos milteliniu būdu.

Rėminės stalo kojos atrodo stilingai ir tvirtai, todėl puikiai derės tiek mažesniame, tiek ir dideliame biure, taip pat ir klasikiniame, ir šiuolaikiniame interjere.

Mersioprekyba.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su mersioprekyba.lt slapukų politika.

Sutinku