Stalo bazės

Kiekvienam iš mūsų yra reikalingi baldai: namuose, darbe. Stalas – vienas reikalingiausių baldų, prie kurio gali būti valgoma ar dirbama, o gal staliukas atlieka tik interjero detalės funkciją. Stalo kojos yra ir stalo laikančioji konstrukcija, ir dizaino detalė, todėl joms keliama nemažai reikalavimų, t. y. pageidautina, kad derėtų kokybė ir estetinis vaizdas.

Daugelis esame pratę, kad stalas, tradiciškai, turi keturias kojas. Tačiau modernūs, šiuolaikiški stalai neretai turi vieną tvirtą koją, vadinamą stalo baze.

Platų stalo bazių pasirinkimą siūlo „Mersio prekyba“. Stalo bazės – tai stalo laikančioji konstrukcija, kuriai tenka visas baldo ir ant jo laikomų ar laikinai padėtų daiktų svoris. Priklausomai nuo Jūsų poreikių ir pageidaujamo stalo aukščio, galite pasirinkti 71 arba 110 cm aukščio stalo bazes. Galimi stalo bazių spalvų pasirinkimai: metalica, t. y. pilka blizganti, alu, t. y. pilka matinė, sendinto vario spalva, juoda matinė arba balta (už šią spalvą reikia primokėti papildomai ir baltos spalvos stalo bazių gamyba paprastai trunka ilgiau). Stalo bazės dažytos milteliniu būdu. Stalo bazės patvarumą sąlygoja medžiagos, iš kurios ji pagaminta, kokybė ir diametras.

Galimi apvalių stalo bazių vamzdžio skersmens pasirinkimai: 80 arba 100 mm. Keturkampių stalo bazių statinio matmenys yra 60 x 60, o vamzdžio storis – 2 mm.

Galimi stalo bazių svorio pasirinkimai: 11 kg, 11,4 kg, 12 kg, 12,7 kg ir sunkiausia stalo bazė – 15,5 kg. Stalo bazės turi tvirtą pagrindą, kurio storis yra 6 mm.

Visos „Mersio prekyba“ rinkai siūlomos stalo bazės pasižymi patvarumu ir stabilumu. Stalo bazių gamybos procese naudojamos tik aukštos kokybės medžiagos, pažangios technologijos, siekiant gaminių patvarumo ir kokybės. Šios stalo bazės įrodo, kaip galima suderinti kokybę ir dailumą, kadangi visos stalo bazės, nors ir yra tvirtos, taip pat labai elegantiškos, dailios ir traukiančios akį. O galimybių pasirinkimas leidžia sėkmingai stalo bazes derinti prie turimo interjero.

Rodymas: Sąrašas / Tinklelis
Rodyti:
Rikiuotė:
Stalo koja BAZĖ T6 XL
• Aukštis 710mm • Vamzdis 60x60mm • Pado matmenys 495x700mm • Pado lakšto storis 6mm • Tv..
(129.95€)

Mersioprekyba.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su mersioprekyba.lt slapukų politika.

Sutinku