Standartinės stalo kojos

Šiuolaikinė baldų rinka tikrai suteikia plačias galimybes įvairių poreikių turintiems vartotojams. Spintos, lovos, sofos, kėdės, stalai ir kt. nuo mažiausių iki didelių, įvairių spalvų, formų, tekstūrų, medžiagų ir pan. Asortimentas labai platus. Tačiau kartais prireikia ne viso baldo, o tik jo dalies. Taip gali nutikti turimam baldui sulūžus arba norint pačiam susiprojektuoti ir iš atskirų dalių susirinkti norimą baldą.

Kartais nutinka taip, kad ant vieno svarbiausių baldų namuose –stalo – padedame per didelį svorį ir stalo koja praranda savo savybes ar net lūžta. Taip pat rinkoje gausu nekokybiškų baldų, kurie pirkėjus masina siūloma itin žema kaina. Įsigiję tokį baldą, tikėtina, juo džiaugsitės neilgai ir dažniausiai kokybės stoka pasireiškia taip pat stalo kojose.

Stalo kojos – užtikrina viso stalo stabilumą, išlaikomą svorį ir lemia tai, kaip stalas atliks savo funkcijas. Platų stalo kojų pasirinkimą galima rasti „Mersio prekyboje“. Standartinės stalo kojos – itin plataus asortimento baldų elementas. Standartinės stalo kojos aukštis – 71 cm. Galimi stalo kojų spalvų pasirinkimai: metalica, t. y. pilka blizganti, alu, t. y. pilka matinė, sendinto vario spalva, juoda matinė arba balta (už šią spalvą reikia primokėti papildomai ir šių stalo kojų gamyba trunka ilgiau nei įprastai). Spalvų pasirinkimas suteikia pirkėjams daugiau galimybių stalo kojas priderinti prie kambario interjero. Stalo kojos dažytos milteliniu būdu. „Mersio prekyba“ siūlo tiesias arba lenktas stalo kojas, apvalias arba kampuotas.

 

Mūsų siūlomos standartinės stalo kojos

 

Rinkai siūlomoms „Mersio prekybos“ standartinėms stalo kojoms būdingas tvirtumas, todėl Jums tikrai nereikės rūpintis, kad stalas neatlaikys didesnio svorio. Taip pat šioms stalo kojoms būdingas dailumas, grakščios linijos, suteikiančios prabangos įspūdį. Stalo kojos gaminamos iš patvaraus, kokybiško metalo, todėl tarnaus ilgai ir bus patikimos. Beveik visos standartinės stalo kojos turi reguliuojamą padelį.

Be plataus siūlomų standartinių stalo kojų asortimento, „Mersio prekyba“ priima ir individualius užsakymus, projektuoja bei gamina nestandartines stalo kojas, pasiūlo klientams originalius sprendimus.

Mersioprekyba.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su mersioprekyba.lt slapukų politika.

Sutinku