Mokykliniai baldai

Mokykliniai baldai

Elektroninė parduotuvė skirta tik juridiniams asmenims.

Mokslo kokybė priklauso ne tik nuo jaunuolio pastangų. Patogūs ir kokybiški mokykliniai baldai taip pat prisideda prie mokymosi rezultatų. Taip yra dėl to, jog mokiniai sėdėdami taisyklingai ir patogiai gali lengviau susikoncentruoti į dėstomus dalykus bei pasiekti aukštesnių rezultatų mokslo srityje. Nors šiomis dienomis baldų pasiūla yra be galo didelė, mūsų siūloma produkcija yra išskirtinė ir verta Jūsų dėmesio. Tai ypatingai tvirtos konstrukcijos, patogūs bei sveikatos ministerijos reikalavimus atitinkantys mokykliniai baldai, kurie reikalingi kiekvienuose namuose ar net mokslo įstaigoje. Mes esame ne tik pardavėjai, tačiau ir gamintojai, na o tokia padėtis mums leidžia užtikrinti aukščiausios kokybės bei patrauklios kainos garantą kiekvienam klientui. Jei norite investuoti į savo vaiko lavinimą bei produktyvų mokymąsi, baldai yra tas aspektas, apie kurį būtina pagalvoti. Žinant tai, jog bet kuriuo atveju turėsite sukurti tinkamą vietą mokymuisi, geriausia investuoti į kokybiškus baldus, kurie tarnaus ne vienerius metus. Mūsų internetinėje svetainėje siūlomi baldai yra gaminami pasitelkiant moderniausias technologijas bei įrenginius, todėl galime užtikrinti, jog šie baldai yra ilgaamžiai ir tikrai pateisins Jūsų lūkesčius.

Rodymas: Sąrašas / Tinklelis
Rodyti:
Rikiuotė:
Kabykla HUGO
• Aukštis 1800mm • Vamzdis D30mm • Pado skersmuo 400mm • Pado lakšto storis 6mm • Kabliuk..
(109.35€)
Kabykla MOBILI
• Ilgis 2000mm • Aukštis 1700mm • Plotis apačioje 600mm • Vamzdis 40x40mm • 24 vnt. Kabli..
(355.25€)
Mokyklinio stalo rėmas
Mokyklinio stalo rėmas susideda iš dviejų atskirų metalinių kojų, tai reiškia, kad rėmo matmeni..
(37.95€)
Mokyklinės kėdės rėmas
• Aukštis reguliuojamas 320mm/ 360mm/ 400mm/ 440mm • Plotis 380mm • Gylis 260mm • Dažyta m..
(29.95€)

Būtiniausių mokyklinių baldų sąrašas

Nesvarbu, ar vaikas mokyklą dar tik pradės lankyti, ar jau lanko – mokykliniai baldai gerai pažįstami kiekvienam. Kokybiškas ir geras darbo sąlygas garantuojančiais baldais turėtų pasirūpinti kiekviena ugdymo įstaiga. Tinkamą darbo vietą galima sukurti ir per daug neišlaidaujant, tiesiog reikia gerai apgalvoti ir susidaryti būtiniausių mokyklinių baldų sąrašą. Žinoma, pirmąsias vietas šiame sąraše užims stalas ir kėdė. Be šių baldų būtų sunku įsivaizduoti klasėje atliekamas užduotis ar kitą veiklą, tad ir juos renkantis derėtų skirti daug dėmesio. Svarbu nepamiršti ir kitų moksleivių poreikių, į kuriuos turėtų atsižvelgti mokykla ar kita švietimo įstaiga. Mokinių komfortas – tiesiausias kelias aukštiems rezultatams pasiekti. O tinkami mokykliniai baldai prie to tik prisideda. Gali atrodyti, kad pasirūpinti tinkamomis mokymosi sąlygomis gali būti ilgas ir varginantis procesas, mat rasti visus reikalingus baldus gali būti nelengva, tačiau kai viskas vienoje vietoje – rinktis kur kas lengviau ir greičiau. „Mersio prekyba” siūlo platų mokyklinių baldų pasirinkimą, tarp kurių rasite viską, ko reikia, kad mokymosi procesas vyktų sklandžiai, o pasiekti rezultatai džiugintų.

Kaip išsirinkti mokyklinius baldus?

Renkantis mokyklinius baldus, kurie bus naudojami namuose, viskas atrodo nesudėtinga, nes galite išsirinkti geriausiai poreikius atitinkantį variantą. Tačiau jei rūpinatės visos mokyklos inventoriumi, reikia atsižvelgti ne į vieno, tačiau į kelių dešimčių moksleivių interesus. Tokiu atveju svarbu ne tik baldų kokybė, bet ir funkcionalumas. Kiekvienam žinoma, kad tiek kėdės, tiek stalo aukštis turi atitikti mokinio ūgį, tačiau kiekvienais metais aprūpinti naujomis priemonėmis galimybių nėra, todėl geriausia rinktis reguliuojamo aukščio baldus – esant reikalui juos galima ir pakelti, ir vėl nuleisti. Svarbu nepamiršti, kad stalas ir kėdė – nėra viskas, ko reikia mokiniui. Darbo vieta, žinoma, būtina, tačiau taip pat būtina ir vieta, kur būtų galima pasidėti kitus daiktus, pavyzdžiui, viršutinių (lauko) drabužių kabykla. Juk pamokų metu sėdėti su striuke būtų nepatogu ir nehigieniška.

Mersioprekyba.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su mersioprekyba.lt slapukų politika.

Sutinku