Savybės, kuriomis turi pasižymėti kavinės baldai

Barai ir kavinės yra vienas labiausiai vystomų verslų tiek mūsų šalyje, tiek apskritai pasaulyje. Tačiau kad verslą lydėtų sėkmė, reikėtų laikytis tam tikrų principų. Be abejonės, kiekvienas verslininkas turi savo sėkmės formulę, vis dėlto, yra šis tas, ką pravartu žinoti visiems, turintiems ar ketinantiems įsteigti savo viešojo maitinimo įstaigą. Tik šį kartą kalba sukasi ne apie maisto kokybę, skonį ar aptarnavimo greitį, bet interjerą, dizainą ir, svarbiausia,kavinės  baldus.  Pirmiausia, reikėtų laikytis vientiso, harmoningo interjero. Per daug spalvų ar detalių apsunkina buvimą patalpoje, o į kavinę užsukę lankytojai paprastai tikisi atsipalaiduoti ir ramiai praleisti laiką. Dar vienas dalykas – stilius. Jis taip pat turėtų būti vientisas, nereikėtų maišyti, pavyzdžiui, klasikinių paveikslų su šiuolaikiškomis vazomis. Chaosas sukelia diskomfortą ir gali atbaidyti lankytojus. Vis dėlto, tiek stilius, tiek interjero dizainas yra labai individualūs sprendimai ir didžiąja dalimi priklauso nuo kavinės dvasios ir idėjos, tačiau diskutuotinas negali būti vienas dalykas – patogumas, kuris yra besąlygiškai svarbus klientui. O patogumą, be abejonės, lemia kavinės baldai, tad kokiomis savybėmis jie turėtų pasižymėti?
 

Svarbiausios kavinės baldų savybės

 
Užsukus į kavinę skaniai papietauti, romantiškai pavakarieniauti ar tiesiog draugiškai išlenkti puodelį kavos, norisi patogiai atsisėsti. Kad kavinės baldai būtų patogūs, jie turi būti tvirti. Tai reiškia – pagaminti iš kokybiškų medžiagų, kruopščiai ir atsakingai sumontuoti. Taip pat – stabilūs. Vargu ar kas norėtų sugrįžti į kavinę, jei sėdint prie staliuko jis svyruoja, dėl to per kraštus liejasi gėrimai. Tvirtumas ir stabilumas yra pačios svarbiausios kavinės baldų savybės, tačiau ne mažiau svarbu ir dar vienas dalykas – jų tarpusavio dermė. Net patys kokybiškiausi ir atspariausi baldai nebus patogūs, jei nebus suderinti jų aukščiai ir atstumas. Kitaip tariant, kėdė bus patogi tik tada, jei sėdint ant jos bus patogu pasiekti stalą, nereiks smarkiai lenktis valgant, ar siekti per toli stovinčio gėrimo. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mersioprekyba.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su mersioprekyba.lt slapukų politika.

Sutinku