Šiuolaikiški interjero sprendimai

Ko gero visiems aišku, kad vienas svarbiausių interjero bruožų – jaukumas ir patogumas. Kad įgyvendintume šiuos tikslus renkamės patinkančias, artimas spalvas, komfortabilius baldus, gerai apgalvojame jų išdėstymą, kad namuose jaustumėmės gerai tiek ilsėdamiesi, tiek ir dirbdami. Kaip patenkinti patogumo ir jaukumo poreikį – individualus klausimas, tačiau geriau pagalvojus kiekvienas nesunkiai randa atsakymą. Kur kas sudėtingesniu uždaviniu tampa sukurti tokį namų interjerą, kuris nebūtų nuobodus, bet atvirkščiai – šiuolaikiškas, modernus. Ir ši problema aktuali kalbant ne tik apie namų erdvę, tačiau taip pat ir viešąsias įstaigas, darbo vietas, kavines, barus. Be abejonės, pirmoji į galvą šaunanti mintis – dekoro elementai. Tačiau ar vien modernus dizainų paveikslų ir vazų pakanka, kad patalpos atrodytų šiuolaikiškai? Kokie kiti galimi šiuolaikiško interjero sprendimai?
 

Moderni ir nenuobodi įvairovė

 
Vienas universaliausių sprendimų, kuriuos nesudėtinga pritaikyti beveik bet kokios paskirties erdvėse yra baro kojos. Baro kojos, pirmiausia, gali būti eksploatuojamos maitinimo įstaigose (kavinėse, restoranuose, baruose), nors tai atrodytų įprastas šios aplinkos atributas, tačiau kūrybingai panaudotas suteiks šiuolaikiškumo įspūdį, o derinant kartu su jau minėtais dekoro elementais, baras ar kavinė tikrai neatrodys nuobodžiai. Dar viena galimybė – baro kojas montuoti ir namuose. Tiesa, tai jau nėra naujiena, o veikiau atvirkščiai – gana įsigalėjusi ir vis dar sparčiai populiarėjanti tendencija. Baro kojos namuose gali tapti nepakeičiamu modernumo ženklu, o taip pat pasitarnauti kaip erdvių skirtis. Juk vis dažniau atsisakoma dviejų atskirų – virtuvės ir valgomojo – patalpų, jas jungiant į vieną, todėl praktiškai panaudotos baro kojos taps puikiu interjero akcentu, patogumu naudojantis ir racionaliu sprendimu atskirti ribas namuose. Modernūs ir patvarūs gaminiai bus naudojami ne vienerius metus, be to, juos labai paprasta prižiūrėti, nereikia skirti tiek daug dėmesio, kaip, pavyzdžiui, mediniams baldams, kuriuos po keleto metų reikia perlakuoti ir pan. Baro kojos yra išties šiuolaikiškas ir praktiškas sprendimas, kuris gali sukurti modernumo įspūdį bet kokios paskirties patalpose. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mersioprekyba.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su mersioprekyba.lt slapukų politika.

Sutinku