Kavinės baro kėdės

Baras – viena svarbiausių kavinės ar kitos maitinimo įstaigos vietų, svarba nusileidžiantis tik virtuvei. Visgi, ši vieta, priešingai nei virtuvę, yra matoma kavinės lankytojams. Specialistai teigia, kad dažniausiai lankytojai pirmiausia pastebi būtent barą. Dėl šios priežasties būtina tinkamai pasirinkti baro kėdes, kurios ne tik sustiprins bendrą baro, bet ir visos kavinės, ar kitos maitino veikla užsiimančios įmonės, patalpų interjerą.

Esminis baro ir paprastos kėdės skirtumas – aukštis ir keletas kitų konstrukcinių detalių. Įprastai baro kėdžių aukštis svyruoja nuo 60 cm iki 85 centimetrų, tačiau gali būti gaminamos ir kitokio aukščio baro kėdės, pritaikytos konkrečiam stalo aukščiui. Tinkamas baro kėdės aukštis leis klientams patogiai įsitaisyti prie baro stalo.

Egzistuoja keleto tipų baldų kėdės, besiskiriančios konstrukcija. Galime pasiūlyti pačių įvairiausių parametrų baro kėdes. Gaminame kėdes su atlošais ar be jų, taip pat galime pasiūlyti baro kėdžių su porankiais, leidžiančiais dar patogiau sėdėti ir mėgautis bendravimu ar gėrimu.

Suprantama, pakankamai didelis kėdės aukštis sukuria atitinkamus kokybės reikalavimus. Konstrukciškai neišvengiama tokio tipo kėdžių savybė – ilgos kojos. Naudojant nekokybiškas medžiagas ar blogai pagaminta baro kėdė greitai taps nestabilia ir gali netikėtai sulūžti taip sukurdama ne tik papildomų finansinių nuostolių, bet ir gadindama gerą įmonės vardą. Dėl šios priežasties gamindami baro kėdes naudojame tik aukščiausios kokybės standartus atitinkančias medžiagas. Esame garantuoti, kad mūsų pagamintas baldas sėkmingai tarnaus ne vienerius metus.

Platus medžiagų ir stilistinių elementų, pavyzdžiui, spalvos pasirinkimas leis pritaikyti kėdę prie bet kokio baro stalo ir sėkmingai inkorporuoti šią svarbią kavinės dalį į bendrą interjerą. Žinoma, daug žmonių šiuo metu baro idėją pritaiko ir namų virtuvėje. Mūsų asortimente tinkamą variantą ras tiek maitinimo įmonės savininkas, tiek baro stiliaus virtuvę įsirengti svajojantis žmogus.

Įdomu tai, kad baro kėdės istorija siekia XV amžių ir jos konstrukcija pasikeitė minimaliai. Kavinėms ir kitoms įmonėms galime pasiūlyti platų itin kokybiškų baro kėdžių asortimentą. Aukščiausius kokybės standartus atitinkančios medžiagos garantuoja tai, kad baro kėdė tarnaus ilgą laiko tarpą.

Mersioprekyba.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su mersioprekyba.lt slapukų politika.

Sutinku